İSKENDERUN BELEDİYESİ METRUK BİNALARI YIKMAYA DEVAM EDİYOR

20181130bina1İskenderun Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde bulunan metruk binaların yıkımına devam ediyor. İskenderun Belediyesi ekipleri, Gürsel Mahallesinde oluşturduğu kötü görünümün yanında insan ve çevre güvenliği açısından tehlike arz eden sahipsiz bir binayı daha yıktı.

Çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizin her noktasında temas ederek birçok sorunu çözüme kavuşturduk. Uzun yıllar çözüm üretilemeyen veya ötelenen sorunların kararlılıkla üzerine giderek çözüme kavuşturduk. Bu kapsamda metruk binaların yıkımını gerçekleştirerek kötü görüntüyü ortadan kaldırmanın yanı sıra hemşerilerimiz açısından tehlike arz etmesinin de önüne geçiyoruz. Bu noktada bize destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

Gürsel Mahallesi Muhtarı Semir Öz ise mahallede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek ,”Bir süre önce belediye başkanımıza mahallemizde yaşadığımız bazı sıkıntıları bildirmiştik. Sağ olsun hemen ilgili ekipleri gönderdi. Yapılan tespit çalışmalarının ardından çalışmalar başladı. Mahallemizde tehlike arz eden metruk bir bina vardı. Yıkımı gerçekleştirildi. Ağaçlarımız budanıyor. Yapılan çalışmalar için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939