KARAYILAN'DA PARKLARIN GENEL BAKIMI YAPILIYOR

20190129park1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan'daki parkların genel bakımının yapıldığını belirtti. Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler Karayılan Mahallesi Ensar Camii Mevkisinde bulunan Aslan tepesi çocuk parkının bakım, onarım ve boya çalışmasını tamamladı.İskenderun Belediyesi Park Bahçe müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde park ve yeşil alanlarda bakım ve temizleme çalışmasına aralıksız devam ediyor. 

ÇALIŞMALAR RUTİN DEVAM EDİYOR

Çalışmaların belli rutin olarak devam ettiğini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Belediye olarak ilçe merkezi haricinde dış mahallelerde de çalışma yürütüyoruz. İlçemize kazandırdığımız park ve yeşil alan konusunda halkımızdan takdir alırken yine bu park ve yeşil alanların temizliği konusunda titizlikle çalışmalara devam ediyoruz. Ekipler bu parkta geniş çaplı sürdürdükleri temizlik işlerine devam ettiler” dedi.

PARKLARIMIZI TEMİZ TUTALIM

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Vatandaşlarımızdan ricamız bu parkların ve alanları temiz tutmaları, çöplerini etrafa değil çöp kutularına atmalarını istiyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, her zaman temiz bir çevre için çalıştığımızı belirtiyoruz” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939