MUHASEBECİLER ODASINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

20190304muhasebecilerİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sivil toplum kuruluşları ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirtti. "Muhasebeciler Haftası" münasebetiyle, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMO) Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İskenderun Belediye Bakanı Seyfi Dingil’e nezaket ziyaretinde bulundular.

MUHASEBECİLER HAFTASINI KUTLUYORUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Muhasebecilik sorumluluk bakımından en ağır ve hassas mesleklerden biridir. Muhasebeciler, Devlet kurumları ile İş Dünyası arasında bir köprü ve emin bir el olarak görevlerini sürdürmektedirler. Muhasebe sistemi kurulmadan işletmelerin gelişimi ve rekabet etmeleri mümkün değildir. Bu vesile ile muhasebeciler haftasını kutluyorum ” dedi.

İskenderun İlçe Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ise yaptığı konuşmada, “İdare ile vergi mükelleflerimiz arasında köprü görevi üstlenen serbest muhasebeci mali müşavirlerimiz, serbest meslek icra etmesinin yanı sıra çok önemli bir kamu hizmeti ifa etmektedirler. Devlet gelirlerinin tahakkuku ve tahsili konusunda mesleki sorumluluğumuzun bilinciyle ülkemizin daha da kalkınması için çalışıyoruz, çalışacağız” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939