TCG GEMİ KOMUTANINDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E ZİYARET

20190311komutan1

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının Deniz, sahil ve karasuları koruma ve güvenliğini sağlamada önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi. MAVİ VATAN 2019 TAKTİK Tatbikatı kapsamında kentimizde bulunan TCG Gaziantep F-490 Gemi Komutanı Yarbay Serkan Atok, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seyfi Dingil, güvenlik güçlerinin, havada, karada ve denizde ülkemizin güvenliği konusunda var gücüyle çalıştığını belirterek, "İskenderun, körfeze adını vermiş önemli bir sahil kentidir. İskenderun deniz ticareti, limanları ve Ortadoğu'ya yakınlığı ile stratejik bir öneme sahiptir. Bu anlamda sizlere önemli görevler düşüyor. Bizler her zaman vatanı, milleti, bayrağı için görev yapan güvenlik güçlerimizin yanındayız. Belediye olarak her zaman diyalog halinde olmayı sürdüreceğiz" dedi.

24 SAAT GÖREV BAŞINDAYIZ

TCG Gaziantep F-490 Gemi Komutanı Yarbay Serkan Atok, ise İskenderun gibi güzel bir kentte bulunmaktan dolayı memnun olduklarını ifade ederek, " Bizlerin görevi deniz, sahil ve karasularımızı korumak, güvenliğini sağlamaktır” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, günün anısına komutanlara çeşitli hediyeler takdim etti.

iz" dedi. 24 SAAT GÖREV BAŞINDAYIZ TCG Gaziantep F-490 Gemi Komutanı Yarbay Serkan Atok, ise İskenderun gibi güzel bir kentte bulunmaktan dolayı memnun olduklarını ifade ederek, " Bizlerin görevi deniz, sahil ve karasularımızı korumak, güvenliğini sağlamaktır” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, günün anısına komutanlara çeşitli hediyeler takdim etti.

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939