İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ FIRIN VE PASTANE DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

20170310zabita1İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri fırın ve pastanelere yönelik denetimlerine aralıksız devam ediyor.Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde faaliyette bulunan fırın ve pastanelere yönelik gerçekleştirdiği denetimlerde, eksikleri görülen iş yerleri hakkında gerekli işlemleri yaptı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerde iş yerlerinin genel temizliği, üretimi yapılan gıdaların üretim ve saklanma koşulları, çalışanların hijyen belgesi gibi konuları incelediler. Denetimlerde ayrıca piyasaya sürülen ekmeklerin gramajları da kontrol edildi.

HALKIMIZIN SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZ

İskenderun Belediye Başkan Seyfi Dingil, belediye olarak özellikle gıda üretim ve tüketimi yapılan işyerlerine yönelik denetimlerinin aralıksız olarak sürdürüldüğünü, bu konuda eksikliği tespit edilen işyerleri hakkında tutanak tutulduğunu söyledi.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” vatandaşlarımızın daha iyi, daha sağlıklı ve kaliteli hizmet alabilmeleri, sağlıklı ve temiz ekmek yiyebilmeleri için gıda üretimi yapan işletmelerde rutin olarak ekiplerimiz denetimler gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini dikkate alıyoruz. Halkımızın sağlığı bizim birinci önceliğimizdir. Kurallara uymayan fırın ve imalathanelerin tamamını istenilen standartlara getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Belediye olarak bu tür denetimlere aralıksız devam edeceğiz.” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939