İSKENDERUN BELEDİYESİ İLE HALK BANKASI ARASINDA MAAŞ ÖDEME VE PROMOSYON PROTOKOLÜ İMZALANDI

20170315halkbank1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye personelinin maaşlarını halk bankasından alacağını belirtti. Halk Bankası Adana Bölge Koordinatörü Mustafa Atlı ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Belediye personelimiz üç yıl süreli olarak maaşlarını Halk Bankasından alacaktır. Belediyemiz personelinin maaş alacağı bankanın belirlenmesi ve promosyon verilmesi noktasında en yüksek rakamı Halk Bankası vermiştir. Bu nedenle Halk Bankası ile İskenderun Belediye Başkanlığı olarak protokol imzaladık. Ayrıca belediyemiz personeline promosyon müjdesi verdik. Bizler her zaman personelimizin yanındayız”  şeklinde konuştu.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Düzenlenen protokol ile ilgili bilgiler veren Halk Bankası Adana Bölge Koordinatörü Mustafa Atlı ise ,”İskenderun Belediyesi ile yaptığımız protokol gereği belediyede çalışan işçi, memur ve sözleşmeli personel toplam 405 kişiye kişi başı 56,64 TL toplamda 3 yıl için 2 Bin 039 TL promosyon verdik. Protokol 3 yıllıktır. Halk bankası olarak İskenderun Belediyesinin yanındayız. Kredi konusundan da elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Ayrıca personelin bankamızdan gerçekleştireceği işlemlerden ücret alınmayacak. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil ve Atlı belediye meclis salonuna geçerek yetkili sendikalardan Hak-İş Temsilcisi Mehmet Yetim ve Bem-Bir-Sen işyeri temsilcisi Ersin Kaya ile protokolü imzaladı.

Düzenlenen törene belediye personeli be İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bilgin ve Ahmet Çetinkaya’da katıldı.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 90 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939