İSKENDERUN BELEDİYESİ SAĞLIKLI YAŞAM SEMİNERLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

20191212obeziteİskenderun Belediyesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında eğitim, kültür, sanat ve sağlık branşlarında düzenlediği panellere bir yenisini daha ekliyor. İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Velilerin bilinçlenmesine yönelik olarak "Okul, Çağı Çocuklarında Doğru Beslenme ve Obezitenin Önlenmesi" konulu konferans düzenliyor.

VELİLERE YÖNELİK PANEL

Düzenlenen sağlıklı yaşam panelleri hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Velilerimizin bilinçlenmesine yönelik düzenleyeceğimiz "Okul, Çağı Çocuklarında Doğru Beslenme ve Obezitenin Önlenmesi" konulu konferansımız 12.12,2019 Perşembe günü saat: 14.00’de Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulunda düzenlenecek. Konferansa konuşmacı olarak Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr. Perihan Yasemen ve Dr.Canöz Karaca katılacak” dedi.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” belediye olarak görevimiz sadece yol, kaldırım gibi hizmetler yapmak değil. Yaşamın her anında var olmak istiyoruz. Bu anlamda özellikle eğitim ve sağlık alanları üzerinde yapılacak çalışmaları destekleyeceğiz. Hedefimiz olan mutlu insan, faydalı insan, sağlıklı insan, sağlıklı toplum hedefine hep beraber ulaşmak temennisiyle tüm hemşerilerimi bu panelimize davet ediyorum ” dedi.

 

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939