BELEDİYE BAŞKAN FATİH TOSYALI HAFTA SONU VATANDAŞLARLA BİR ARADAYDI

20190408millet1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hafta sonu düzenlenen çeşitli programlarda vatandaşlarla bir araya gelerek İskenderunluları yalnız bırakmadı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hafta sonu düzenlenen düğün ve nikâh programlarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Fatih Tosyalı düğün merasimlerine katılarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluklar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

HALKIMIZA EN İYİ VERECEĞİZ

İskenderun Millet Parkında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı,”Her zaman halkımızın arasında olacağız. Vatandaşlarımızın iyi gününde kötü gününde hep birlikte olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını sıkıntıları dinleyip belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm bulacağız. Halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Halka hizmetin hakka hizmet olduğunu ifade den Başkan Fatih Tosyalı,”Belediyemizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan yerlerde çalışmaları aralıksız sürdüreceğiz. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında sık sık halkımızın arasında olacağız. İskenderun ve bölge halkına en iyi vermek için gece gündüz demeden çalışacağız   “şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise yeni İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya görevlerinde başarılar dilediler.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939