İSKENDERUN BELEDİYESPOR'DA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL YAPILDI

2090518spor1İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın da katıldığı olağanüstü genel kurulda Turuncu Mavili ekip İskenderun Belediye Spor'un yeni yönetimi belirlendi. Bu yı Bölgesel Amatör liginde mücadele edecek olan Turuncu Mavili ekip Başkan Fatih Tosyalı'nın da katıldığı olağanüstü kongrede yeni yönetim belirledi. İskenderun Belediye Spor'un yeni yönetim kurulu kolları sıvayarak gelecek sezonun planlamasını yapmaya başladı. Yapılan Kongrede Divan kurulu üyeliklerine Münir Akktoğlu, Atıf Ceritbinmez ve Raşit Özyurt seçildi.

 

Tek liste halinde gidilen kongrede yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu

YÖNETİM KURULIU ASİL ÜYELER

Kemal Nadir Ünal, Ahmet Keskin, M. Ali Dokuzoğlu, Halit Arslan, Bünyamin Saraçoğlu, Suat Alpaydın, Taha Yağız Baysal, Ergün Saydam, Suphi Eğer.
DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

Mehmet Ünüvar,Kerem Kök, Mehmet Yıldırım.
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Ali Zontur,Gökhan Gökten,Ersin Açabey,Fatih Çapar ,Raşit Özyurt,Atıf Ceritbinmez ,Münir Akkatoğlu,Seçkin Yıdırımöz ve Hüseyin Hüsnü Özdemir.

Düzenlenen kongre sonrasında bir açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,"İskenderun Belediye Spor Kulübümüzün olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirdik. Genel kurulun kulübümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Hep birlikte İskenderun Belediye Spor'u hak ettiği yere getireceğiz" dedi.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939