İSKENDERUN BELEDİYESİ TİYATRO TOPLULUĞU OLUŞTURDU

20191104tiyatro1İskenderun Belediyesi, kültürel ve sanatsal faaliyetler kapsamında tiyatro ekibi oluşturuyor. Oluşturulan tiyatro ekibi toplumun her kesime hitap eden gösteriler düzenleyecek. İskenderun Belediyesi Kültür Sarayında çalışmalarını ve provalarını sürdüren tiyatro topluluğu kısa bir süre sonrası trajedi, drama ve komedi türlerinde gösteriler sahneleneyecek.

SANATÇA VE SANATÇIYA ÖNEM VERİYORUZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Belediye olarak sanata ve sanatçıya büyük önem veriyoruz.Bu çerçevede sanatsal çalışmalar düzenliyoruz. İskenderun'da etkinliklerle tiyatro severlerimize güzel bir hizmet vereceğiz. Tiyatro ekibi, şehrin kültürel ve sanatsal alandaki bir boşluğunu da kapatmış olacak. Amacımız kültürel ve sanatsal faaliyetlere katkı sağlamaktır"dedi.

ÇEŞİTLİ OYUNLAR SAHNELENECEK

Başkan Fatih Tosyalı,"Oluşturulan tiyatro ekibiyle, her kesime hitap edebilecek, çeşitli oyunların sahne alabilmesi sağlanacak. Başlayacağımız tiyatro faaliyetlerimizi daha profesyonel hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu çalışma ile belediye olarak sanata bir katkı daha sağlamış oluyoruz” diye konuştu.

İletişim

  • Adres : Yenişehir Mah. Maraşel
    Fevzi Çakmak Cad. No: 11
  • Tel: 0326 613 49 92 pbx
  • Fax: 0326 614 53 33 fax
  • E-posta : bilgi@iskenderun.bel.tr

Sosyal Medya

Haritada biz

Çağrı Merkezimiz

4441939